IRCForumda - IRC ve mIRC Kullanıcıları  


Geri Git   IRCForumda - IRC ve mIRC Kullanıcıları > Genel Bilgiler > Astrloji

Extra Sohbet https://SosyalChat.Com GulumSohbet Reklam Verin

SohbetSeli sohbetmevsimi.com 

IRC Shell Sohbet

Seker Sohbet SevdaFm

Herseyim Sohbet CanlarSohbet

Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet Dostluklar Sohbet 
 
 
Seçenekler Stil
Alt 22 Mayıs 2021, 00:10   #1
Genel SorumLu
admin
BeLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Haftalik burclar..

Koç Burcu : Bu hafta, kişisel yaklaşımlarınız açısından dikkat çekici gelişmeler gündeme gelebilir. Aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durmayı başardığınız sürece sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Endişelerinizi bir kenara bırakmalı, abartıdan da kaçınmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, zihinsel olarak kendinizi çok daha meşgul hissedeceksiniz. İçsel sorunların ve sıkıntıların son bulmasını arzu ediyorsanız, ona göre adımlar atmanız gerektiğini de unutmayın. Koşullara uygunluk göstermeniz sizin açınızdan daha iyi olabilir.


Boğa Burcu : Bu hafta, değişken durumlara hazırlıklı olmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kişisel girişimlerinizden yana da herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Mümkün olanlar üzerinde etkinlik göstermeli ve hata yapmaktan kaçınmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, finansal olarak kendinizi fazlasıyla zorlanmış hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Atak davranmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.


İkizler Burcu : Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkilerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız. Koşullar sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da ayak uydurmayı başaracaksınız. Kişisel beklentilerinizin de tam anlamıyla karşılık bulma ihtimali var. Ayrıca, sağlığınıza da gereken önemi vermelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kişisel becerilerinize fazlasıyla önem vereceksiniz. Girişimlerinizden yana da herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız önemli. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bir süreçten geçmektesiniz. Hata yapmamaya çalışın.

Yengeç Burcu : Bu hafta, sizin için önemli olan konularla daha yakından ilgilenme şansınız var. Gelecekten yana olan beklentilerinizin de önemli ölçüde karşılık bulma ihtimali var. Sorunların ve sıkıntıların son bulmasını sağlayabileceksiniz. Hata yapmadığınız takdirde her şey daha iyiye gidebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularda çok daha dengeli ve bilinçli olmaya çalışın. Endişelerinizi bir kenara bırakmalı ve üstesinden gelebileceğiniz sorunlara odaklanmalısınız. Esnek davranışlar ortaya koymanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Aslan Burcu : Bu hafta, gerekli olan koşullar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Doğru ve dengeli hareket etmeye odaklanmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularda çok daha fazla fırsatla karşılaşma ihtimaliniz var. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamalısınız. Fırsatları tamamen değerlendirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Başak Burcu : Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kullanabileceğiniz şartlar söz konusu. Yakın çevrenizdeki önemli değişikliklere de odaklanmaya çalışmalısınız. Etkin adımlar atabildiğiniz sürece her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde, düşünceleriniz doğrultusunda hareket ederken biraz daha sabırlı olmaya çalışmalısınız. Kişisel becerilerinize fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Daha gerçekçi tutum içerisine giriyorsunuz.

Terazi Burcu : Bu hafta, kişisel yeteneklerinize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Geniş düşünmeye başlayacak ve var olan bütün imkanları en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Hata yapmadığınız takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacağınızı da bilmelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sorun ve stres yaratabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı da yaşanmayacak. Etkin yaklaşımlar ortaya koymanız gereken bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu : Bu hafta, burcunuzun alacak olduğu etkilerden kaynaklı olarak kişisel konulara daha fazla eğilim göstermeye başlayacaksınız. Öncelikleriniz konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekmekte. Ev ve aile hayatınızdan yana da ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Biraz daha dengeli olmalısınız.

Haftanın ilerleyen günelrinde, keyif alabileceğiniz etkiler söz konusu. İletişimden yana ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Sorunların ve sıkıntıların tamamen son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor

Yay Burcu : Bu hafta, kontrolünüz dışında gelişebilecek bazı sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Nedenlere çok fazla takılı kalıyorsunuz ve bu da sizi ister istemez etkilemekte. Daha anlaşılabilir adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde, geçmişten kaynaklanan bazı sorunların yeniden gündeme gelme ihtimali var. Dengeleri zorlamadığınız sürece genel olarak istediklerinize ulaşabileceğinizi de unutmamalısınız. Her şey daha da iyiye gitmeye başlayacak.

Oğlak Burcu : Bu hafta, kişisel beklentilerinizin karşılık bulması çok da zor olmayacaktır. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kişisel gücünüzün farkındasınız ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacağınız bilmeniz gerekiyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Odaklanma açısından ufak tefek sorunlar yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmamaya özen gösterin. Sınırları da ihlal etmemeniz gerekmekte.

Kova Burcu : Bu hafta, burcunuzun olacak olduğu etkiler neticesinde kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın karşılığını tamamen alabileceksiniz. Dengeleri zorlamadığınız sürece hata yapmayacaksınız. Ayrıca, zihinsel ve fiziksel yorgunluğunuzun da üstesinden gelmeniz gerekmekte.

Haftanın ilerleyen günlerinde, çaba gerektiren işler üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Sahip olduğunuz yetenekler doğrultusunda hareket ederken de elinizden geleni yapmaya çalışın. Mutlaka harekete geçmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Balık Burcu : Bu hafta, burcunuz üzerinde etkili olabilecek enerjiler alıyorsunuz. Dengeler üzerinde etkinlik gösterme şansına da sahipsiniz. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmekten de kaçının. Çok daha somut adımlar atmalı ve elinizden gelenin en iyisine odaklanmalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, koşullar üzerinde etkinlik göstermeniz sandığınız kadar zor olmayacaktır. İlginizi çekebilecek yeni gelişmeler de söz konusu. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız.
________________

iLK GöRüŞTe Mi YoKsa iLk GüLüŞTe Mi?
 

Etiketler
burclar

« - | - »
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:08.